Leden 2014

Datlový sirup

31. ledna 2014 v 12:21 Novinky
Rozhodla jsem se, že sem budu přispívat i recenzemi na zdravé (možná i nezdravé) pochutiny. A proto tu pro Vás hned jednu mám. :-)


Když jsem se zdravým životní stylem byla v začátcích (což bylo asi před rokem), šla jsem se mrknout do zdravé výživy, jestli nenajdu něco, čím bych mohla nahradit cukr. Narazila jsem tam na tento datlový sirup. Samozřejmě jsem z něho byla nadšená natolik, že skončil v mém košíku. A kolik takový sirup stojí? Za 350 g jsem dala 52 Kč.

Pokud Vám datle nepřícházejí vhod, na výběr máte i jiné příchutě. Například kukuřičný, rýžový, agávový, švestkový, .. Tyto sirupy slouží jako sladidlo, tudíž ho můžete použít všude, kde byste normálně použili cukr. Je vhodný do ovesných vloček, čajů, polev, jako náplň do palačinek, ochucení tvarohu a podobně. Na oslazení používám zhruba dvě lžičky.Nutriční hodnota výrobku na 100 g je 235 kcal (984 kJ).
Vyzkoušeli jste někdy, znáte ho?

mycakestyle

28. ledna 2014 v 18:13
Jsem patnáctiletá slečna, která se potýká s nehezkými kily navíc. Snížit váhu jsem se snažila několikrát. Nikdy se mi to ale nepodařilo natolik, abych se ve svém těle cítila dobře. Původně jsem si své pokroky, recepty, jídelníčky a podobně chtěla psát do deníčku. Nakonec jsem se ale rozhodla, že bude lepší, když si vše budu zapisovat na internet. Přece jen tady získáte od druhých podporu a jste v kontaktu s někým, kdo se vydal na stejnou cestu jako Vy. Věřím, že to konečně zvládnu a dotáhnu to do konce! :-)